FIRST LAST NAME & POSITION EMAIL EXT
Alec Hudson (A/H) [email protected]  
Allie Dokus (A/H) (NTC) [email protected]  
Aly McKenna (Wellness) (NTC) [email protected]  
Andy Gatesman (MST) (NTC) [email protected]  
Anna Solon (MST) [email protected]  
Ben Benoit (Athletic Director) [email protected] 114
Bob Doud (Wellness) (NTC) [email protected]  
Brian Harrigan (Head of School) [email protected] 150
Carolyn Edwards (Library Coord.) [email protected] 131
Carter Cox (Dean of Students) [email protected]ol.org 130
Cathy Kennedy (Database Administrator) [email protected] 148
Cindy Johnson (Receptionist) [email protected] 0
Claudia Licata (Spanish) [email protected]  
Cordelia Fuller (A/H) [email protected]  
Cristina Leon (Spanish) (NTC) [email protected]  
Dawn Crane (MST) [email protected]  
Deb Merriam (Academic Dean) [email protected] 152
Debbie Bush (Kitchen Coord.) [email protected] 146
Debbie Osofsky (Senior Seminar) [email protected] 136
Deborah Berger (Asst. to Special Education Coord.) [email protected] 121
Deborah Westaway (School Psychologist) [email protected] 120
Diane Kruse (MST) (MST Domain Leader) [email protected] 138
Ellis Toll (Special Education) [email protected]  
Emilie Shannon (Special Education) [email protected] 145
Gale Stafford (Spanish) (Spanish Domain Leader) [email protected] 163
Henry Ramirez (Spanish) (NTC) [email protected]  
Henry Schrader (Wellness) (Div 3 & Wellness Coord.) [email protected]  
Holly Taylor (MST) (NTC) [email protected]  
Jacob Arons (A/H) [email protected]  
Jason Hocking (IT Support Technician) [email protected] 143
Jeffrey Bombardier (MST) [email protected]  
Jim Desmond (A/H) [email protected]  
Johanna Hudson (MST) (NTC) [email protected]  
John Bohannon (MST) [email protected]  
John Marshall (Facilities Manager) [email protected] 118
Jon Churchill (MST) [email protected]  
Julie Carr (Special Education) [email protected] 142
Kafi Beckles (Wellness) [email protected]  
Kalista Kintzing (MST) [email protected]  
Kathleen Laliberte (MST) (NTC) [email protected]  
Kathy Russo (Special Education Coord.) [email protected] 123
Katrina Tedstone (Director of Development) [email protected] 164
Kris Grabarek (MST) [email protected]  
Kristen Rabinowitz (A/H) [email protected]  
Laurel Ronan (Asst. to Business Manager) [email protected] 111
Lia Bonfatti (A/H) [email protected]  
Lisa Zick (School Nurse) [email protected] 135
Lorin Hill (MST) [email protected]  
Lucia Starkey (A/H) (NTC) [email protected]  
Marena Cole (A/H) [email protected]  
Matt Smith (A/H) (Division 1 Coord.) [email protected]  
Matthew Lindsey (A/H) (Division 2 Coord.) [email protected]  
Michelle McKenna (Business Manager) [email protected] 113
Missy Rizkalla (College and Transition Coun) [email protected] 144
Molly McGillicuddy (A/H) [email protected]  
Monique Beganski (Program Assistant) [email protected] 112
Paige Hudson (A/H) [email protected]  
Pilly Polanco (Spanish) [email protected]  
Piña Madera (Spanish) [email protected]  
Ruth Whalen Crockett (New Teacher Collaborative Dir) [email protected] 171
Ryan Ruopp (A/H) [email protected]  
Samuel Belcher (A/H) [email protected]  
Sarah Leandro (A/H) (NTC) [email protected]  
Sheila Kelly (School Counselor) [email protected] 141
Steven Mendoza (MST) (NTC) [email protected]  
Sue Massucco (A/H) (A/H Domain Leader) [email protected] 162
Taylor Tocci (MST) [email protected]  
Tess Tessmer (MST) [email protected]  
Thea Cox (MST) (NTC) [email protected]  
Tiffany Testa (MST) [email protected]  
Travis Young (Technology Director) [email protected] 147